fbpx
Menu

O NAS

KOMU KOMU? Czyli kim jesteśmy
KOMU KOMU to nowa polska marka stworzona dla osób, które lubią wyrażać siebie poprzez to, co noszą, a ich aktywny styl życia wymaga od rzeczy wygody i funkcjonalności.

PO CO I DLACZEGO? Czyli co nas inspiruje
Naszą inspiracją do stworzenia marki było codzienne życie, jego pęd, ludzki pośpiech. Napisy pojawiające się na produktach kojarzą nam się z jego tempem – możemy je usłyszeć w otaczającym nas świecie. Co prawda nie znajdziesz ich w słowniku… ale gdy wsłuchasz się w pęd świata, na pewno je usłyszysz.

Chcemy towarzyszyć Ci w zabieganym dniu i jednocześnie dawać funkcjonalne rzeczy, które ułatwiają życie. Poprzez dodanie elementów odblaskowych, dbamy o Twoje bezpieczeństwo i widoczność na drodze. W ten sposób łączymy wygodę i lifestyle z dobrym, nietuzinkowym stylem.

JAK? Czyli co nas wyróżnia
Wszystkie rzeczy produkowane są w Polsce i szyte z wysokiej jakości materiałów. Ubrania wykonane są z bawełny organicznej, a plecaki i nerki z wodoodpornego i wytrzymałego materiału z elementami odblaskowymi. Wszystko zostało wykonane z dbałością o detale i Twój codzienny komfort. Intensywne i niestandardowe połączenia kolorów sprawią, że wyróżnisz się stylówką😉

No to… KOMU KOMU?

Poznaj nas bliżej

X

Register

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our polityka prywatności.